Paslaugos

Pagrindinė bendrovės veikla – krovinių gabenimas bei ekspedijavimas Skandinavijos šalyse. Norėdami puikiai patenktinti klientų lūkesčius, orientuojamės tik į kelias valstybes – Norvegiją, Švediją bei Suomiją, tad galime drąsiai sakyti, kad Jūsų kroviniu bus tinkamai pasirūpinta, nes šias valstybes pažįstame, kaip “penkis savo pirštus”. Bendrovė specializuojasi tiek pilnų, tiek dalinių krovinių vežime į ir iš Skandinavijos šalių.
 
Vilkikai:
Šiuo metu UAB „EUROEKSPRESAS“ savo parke turi 9 Volvo markės vilkikus, kurių talpa – 103m3, keliamoji galia       24 000kg, išskirtinė mūsų parko savybė yra ta, jog turime puspriekabes, kurių vidinis pakrovimo aukštis yra 3m.  
 
Vairuotojai:
Visi bendrovės vairuotojai turi didesnę nei 7m darbo patirtį krovinių gabenimo srityje, turi leidimus leidžiančius vežti pavojingus krovinius. Vairuotojai pasižymi lankstumu, operatyvumu, o kas svarbiausia – mokėjimu tinkamai planuoti savo laiką. Vairuotojas mums didžiausia vertybė, kuris laiko ant savo pečių didžiausią atsakomybės naštą. Už tai jie mums atsidėkoja nepriekaištingu savo darbu, o tai pajuntume tiek mes, tiek Jūs, kas ir yra svarbiausia. Be to, visi vairuotojai moka anglų kalbą, kas juos labai skiria iš kitų bendrovių vairuotojų. 
 
Krovinių pristatymo terminai:
Daliniai kroviniai:
  • Švedija – nuo 2 iki 3d.
  • Norvegija – nuo 3 iki 4d.
  • Suomija – nuo 2 iki 3d.
Pilni korviniai:
  • Švedija, Norvegija, Suomija – nuo 1 iki 2d.
 
            Kainos:
    Kainos derinamos kiekvieno užsakymo metu, tačiau galite būti tikri, kad pasiūlysime Jums metinę, o ne sezoninę krovinio gabenimo kainą. Esame suinteresuoti Jūsų krovinio vežimu, tad mūsų lankstumas kainų atžvilgiu jau yra tapęs neatsiejama mūsų darbo dalimi.  

 

 

Naujienos:

2005 / 08 / 05
Pristatyta naujoji UAB "EUROEKSPRESAS" interneto svetainė

 

 

 

 

          Copyright 2005. UAB "EUROEKSPRESAS", L.Giros 74-37, LT-06322, Vilnius. Tel/Fax: +370 5 2470054
     info@euroekspresas.com